Agnieszka Florczyk
      Fotografia Przyrodnicza

          Dolina Magiczna
" Od zawsze ścigam światło. Ono zmienia zwykłość w magię"

Przyroda i zwierzęta fascynują mnie odkąd pamiętam, a fotografią przyrodniczą zajęłam się na poważnie od 2016r. czyli od momentu, kiedy urzekły mnie żurawie i gdzieś wśród nich zostawiłam swoje serce.
Żuraw - ptak nadziei, szczęścia, budzącej się do życia wiosennej przyrody ale i nadchodzącej jesieni, kiedy zbiera się w ogromne stada. Symbol wierności, nieśmiertelności, czujności. Dla mnie żurawie są uosobieniem piękna przyrody.
Na swoich fotografiach uwieczniam zwierzęta w ich naturalnym środowisku, przedstawiając ich życie i zachowania. Tylko natura potrafi tworzyć niesamowite malowane światłem obrazy, które
ciągle są dla mnie źródłem inspiracji, by te ulotne chwile zatrzymać w kadrze. Obcowanie z przyrodą daje
ogromną satysfakcję, uczy pokory i cierpliwości oraz umiejętności wykorzystania chwili - wiadomo, że tutaj nie ma powtórek i dwóch takich samych sytuacji.

Zapraszam do mojej galerii :))​​

Kontakt
Agnieszka Florczyk

                                                  afkonie@poczta.onet.pl

Wszystkie fotografie można zamówić w postaci wydruków bardzo dobrej jakości
lub licencji do publikacji.

           Prace drukowane są wykonane zgodnie z zasadami druku archiwalnego, w technologii druku pigmentowego z dodatkową powłoką ChromaOptimizer przy użyciu oryginalnych japońskich atramentów Canon LuciaPROink zgodnie z międzynarodowym standardem druku Canon.
            Za proces druku odpowiada wielkoformatowa drukarka Canon imagePROGRAF PRO-4000. Podłoże użyte do druku to papier o perłowym wykończeniu Hahnemuhle PhotoPearl o wysokiej gramaturze 310g/m2. Współpraca z firmą PRINTING STUDIO Jakub Dobek Bielsko- Biała.